7. DRŽAVNO PRVENSTVO HLS-A U LOVAČKOM PARKURU

Napisao  Utorak, 25 Rujan 2012 18:53

7PrvenstvoHSLSParkurNa streljani u Bzenici čiji je vlasnik kao i suorganizator natjecanja Lovački savez Požeško-slavonske županije u subotu 22.9.2012. održano je 7. Državno prvenstvo Hrvatskog lovačkog saveza u disciplini lovački parkur. PRENOSIMO REZULTATE...

Budući je Hrvatski lovački savez prepoznao potrebu i kupio novih 6 "mašina" za ovu disciplini i kako su tehnički uvjeti olimpijske streljane u Bzenici takvi da se ova disciplina mogla održati natjecanja u parkuru i trapu održana su na istoj streljani.

Nastupilo je 17 ekipa iz 12 Lovačkih saveza županija te ekipa Hrvatskih šuma.

EKIPNI POREDAK

7PrvenstvoHSLSParkur1

Najbolji rezultat i prvo mjesto u ekipnom poretku ostvarila je ekipa LS VARAŽDINSKE ŽUPANIJE koja je nastupila u sastavu: Miljenko Kos, Damir Zrinski i Josip Gregur s pogođenih 117 meta

Nakon ostvarenih 106 pogodaka ekipe LS Splitsko-dalmatinske županije I i LS Vukovarsko srijemske županije raspucavale su za drugo i treće mjesto.

Drugo mjesto zauzela je prva ekipa LS SPLITSKO-DALMATINSKE ŽUPANIJE (I) u sastavu: Stjepan Cvitković, Ante Kovačić i Miroslav Šakić

Treće mjesto zauzela je ekipa LS VUKOVARSKO SRIJEMSKE ŽUPANIJE u sastavu: Ivica Čuljak, Darko Čuljak i Saša Parać

PDF Konačni poredak u ekipnom dijelu prvenstva.

POJEDINAČNI POREDAK

7PrvenstvoHSLSParkur2

S pogođenih 65 meta na kraju natjecanja zasluženo je prvo mjesto u pojedinačnoj konkurenciji osvojio Miljenko Kos iz LS Varaždinske županije.

Drugo mjesto i 61 pogođenom metom osvojio je Dražen Metz iz Hrvatskih šuma.

Treće mjesto pripalo je Josipu Greguru također iz LS Varaždinske županije s pogođenih 60 meta.

Četvrto mjesto pripalo je Stjepanu Lončaru (58) iz Hrvatskih šuma, peto Nikši Miloslaviću iz LS Dubrovačko-neretvanske županije, a šesto je osvojio Darko Čuljak iz LS Vukovarsko-srijemske županije.

PDF Konačni poredak u pojedinačnom dijelu prvenstva.

Zadnja izmjena Srijeda, 26 Rujan 2012 01:53